Choď na obsah Choď na menu
 


Škrečok u veterinára

8. 1. 2010

Ak má škrečok problémy, rovnako ako mnoho iných zvierat, treba s ním ísť k veterinárovi. Musíte si ale uvedomiť, že operácia alebo vyšetrenie, môže stáť aj viac ako samotný škrečok. (Samozrejme si každý veterinár účtuje inú sumu - jeden vám môže dať prehliadku zadarmo a iný si môže účtovať aj 10€) Pokiaľ neviete, či vo vašom meste je nejaký veterinár, prípadne neviete kde je, kliknite na www.zlatestranky.sk do kolónky "čo/kto" zadajte "veterinárna ambulancia" a do kolónky "kde" zadajte názov vášho mesta, prípadne vašej ulice. Vaše zážitky u veterinára (či už dobré alebo zlé) môžete písať do komentárov.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Pomoc

(Karin, 23. 6. 2012 18:11)

Môj skrecok uz dva dni vkuse spi. Kazdy den mu otvaram domcek. Dycha ale neviem sa pohnut nepije ani neje jedine ked mu dam z ruky papat a z ruky pit. Prosim pomoc :(

moja mini

(nika, 6. 1. 2012 18:33)

mne sa stalo ze som mala 2 gravidne samice sestri (hviezda a perla) a 2 samice ktore neboli ich sestri(mili a mini).hviezda a perla vytrhali a dohrizli mini na hlavicke tak som s nou uekala k veterinarovi. ten mi povedal ze bude v poriadku a do tyzdne mi umrela.